canlı destek

Lisansüstü Öğrencilerimize İş ve Kariyer Fırsatı !!!

Türkiye İş Kurumu’na (İŞKUR’a) bağlı İş Kulüpleri, gençlere ve diğer özel politika gerektiren gruplara yönelik motivasyon artırmayı ve yöntem desteği vermeyi hedefleyen yoğunlaştırılmış bir iş ve meslek danışmanlığı programıdır.

Bu çerçevede İzmir Çalışma ve İş Kurumu Bornova Hizmet Merkezi bünyesinde 2017 yılından bu yana faaliyet gösteren İş Kulübü’nde, farklı Üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları, gençlik merkezleri ile işbirliği içerisinde, iş hayatına yeni atılacak gençlere iş arama becerileri kazandırılmaktadır.  

Bornova İş Kulübü ile Enstitümüzün yapmış olduğu görüşmeler neticesinde, lisansüstü öğrencilerimize yönelik olarak; kendini tanıma, cv oluşturma, beden dili imaj yönetimi ve mülakat konulu modülleri içeren “Kişisel Gelişim ve İş Hayatında Başarı” eğitimi verilmesi planlanmıştır. İki tam gün ya da dört yarım gün şeklinde düzenlenecek olan program ücretsiz olup eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.

Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Bornova İş Kulübü ortaklığıyla gerçekleştirilecek eğitime katılmak isteyen öğrencilerimiz için oluşturulan başvuru formuna https://docs.google.com/forms/d/1Fet77S4EkonUnYa2bDf6JTv0UNvcibIkIBzUwXihLRI/edit linkinden ulaşılabilmektedir.

Tüm Öğrencilerimize duyurulur.


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ