Çerez Örnek
canlı destek
Enstitü Kurulumuzu gerçekleştirdik

Enstitü Kurulumuzun Aralık Ayı ilk toplantısı 02 Aralık 2021 Perşembe günü gerçekleştirilmiştir.

Enstitümüze bağlı Anabilim Dalı başkanlarımızın katılıyla gerçekleştirdiğimiz Enstitü Kurulumuz 02.12.2021 Perşembe günü saat 13.00’de gerçekleştirilmiştir. Toplantıda Enstitü Müdürümüz Mustafa Mutluer söz almış, öncelikli olarak enstitümüzün faaliyetleri konusunda bilgi vermiştir. Bu kapsamda Aralık ayı içerisinde düzenlenecek Bilim Şenliği, anabilim dalları ile enstitümüz arasında yapılmakta olan bürokratik süreçlerin daha iyi işleyişi amacıyla Anabilim Dalı sekreterlerimizin birim evrak sorumlusu olarak EBYS sisteminde tanımlarının yapılması, Ege Vido verileri konusunda açıklamalarda bulunmuştur. Ardından gündeme geçilmiş ve Enstitümüze bağlı,

1. Endüstriyel Tasarım Anabilim Dalına bağlı “Endüstriyel Tasarım Kültürü ve Uygulamaları” Doktora Programı açılması teklifi.

2. Endüstriyel Tasarım Anabilim Dalına bağlı “Endüstriyel Tasarımda ArGe ve Yenilik Yönetimi” Tezli Yüksek Lisans Programı açılması teklifi.

3. Moda Tasarımı Anabilim Dalına bağlı “Moda Tasarımı ve Yönetimi” Doktora Programı açılması teklifi.

Konuları görüşülmüş ve tüm maddeler oybirliği ile kabul edilmiştir. Toplantıya katılan tüm Anabilim Dalı başkanlarımıza teşekkür ederiz.


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ